> Wille & Domki szeregowe > Warszawa

Dom Warszawa Wesoła, ul. Długa 80 w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Dom Warszawa Wesoła, ul. Długa 80
Dom Warszawa Wesoła, ul. Długa 80
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Więcej szczegółów pod numerem 794 000... pokaż numer , zapraszam do kontaktu i na stronę internetową: zielonetarasywesola.pl
Lokal mieszkalny z tarasem dachowym w inwestycji Zielone Tarasy w Warszawie Wesołej. Lokalizacja jest enklawą ciszy i spokoju, a jednocześnie pozostaje w niewielkiej odległości od centrum miasta. Zielone Tarasy Wesoła to kompleks budynków w zabudowie segmentowej, połączonych wspólną halą garażową wyposażoną w dwa wjazdy, wzdłuż których poprowadzona jest wewnętrzna, zamknięta droga. Lokal mieszkalny znajduje się na ogrodzonym osiedlu.
Otulina roślinności Mazowieckiego Parku Krajobrazowego sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu i oddawaniu się długim spacerom, zaś zamknięte osiedle, a także kameralność zabudowy zapewnią komfort korzystania z tarasów dachowych. Niewątpliwą zaletą pozwalającą zachować prywatność jest odrębne wejście do mieszkania.
Dzielnica Wesoła, na terenie której zlokalizowane są Zielone Tarasy, przyłączona do stolicy w 2002 r. obecnie stanowi samowystarczalną jednostkę administracyjną, wyposażoną w pełną infrastrukturę w postaci urzędów, punktów usługowych i handlowych, szkół, przedszkoli i wszelkich innych udogodnień, które są tak istotne przy wyborze miejsca zamieszkania. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami Warszawy, a dojazd do centrum zajmuje zaledwie 20 minut.
Zapraszam do kontaktu.

Detale ogłoszenia: Dom Warszawa Wesoła, ul. Długa 80
Cena:499,400zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:00-238
Kategoria:Wille & Domki szeregowe
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: