> Lokale & Posesje > Warszawa

Lokal Warszawa Bemowo, ul. Człuchowska parter, 2013 rok budowy , 69 PLN/ m2 handel i usługi  w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Lokal Warszawa Bemowo, ul. Człuchowska parter, 2013 rok budowy , 69 PLN/ m2 handel i usługi 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 42 m2
Cena za m2 69 PLN / m2
Przeznaczenie handel i usługi
Piętro parter
BEMOWO UL.CZŁUCHOWSKA 74
OFERUJEMY PAŃSTWU DO WYNAJĘCIA
LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO BIUROWY
Z OGRÓDKIEM
W NOWYM BUDOWNICTWIE, W BUDYNKU
ZNAJDUJĄCYM SIĘ W CENTRALNEJ CZĘŚCI DZIELNICY BEMOWO
UL. CZŁUCHOWSKA 74
Lokal znajduje się na terenie dynamicznie rozwijającej się Dzielnicy Bemowo, w otoczeniu wielu punktów handlowych: Hala Wola, Biedronka, Rossman, osiedli mieszkaniowych przy ul. Człuchowskiej 74
Lokal na parterze wybudowanego w 2013r. budynku, od momentu powstania
przeznaczony był do funkcji handlowo-usługowej.
Atrakcyjny lokal położony na parterze budynku mieszkalnego, zlokalizowany jest w mini- pasażu handlowym, sąsiadując z firmą ubezpieczeniową. Naprzeciwko znajduje się Biedronka, Rossman , placówki banków, Hala Wola.
W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się wiele obiektów handlowo- usługowych, placówek służby zdrowia, szkół i sklepów.
Sąsiedztwo dużej liczby mieszkańców powoduje wzmożony ruch pieszych i komunikacji miejskiej, tak że oferowany do wynajmu lokal cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.
Nieruchomość stanowi atrakcyjny lokal, położony na parterze budynku mieszkalnego, o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wokoło znajdują się miejsca do parkowania samochodów.
Oferowany lokal z uwagi na lokalizację oraz rozplanowanie wewnętrzne powierzchni, doskonale spełniać może funkcje biurowe jak też handlowo usługowe. Powierzchnia użytkowa lokalu 42 m2, podzielona została, według dotychczasowego sposobu użytkowania, na jedno pomieszczenie główne oraz WC.
Do lokalu przynależy ok.85 m2 ogrodzony ogródek. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy Człuchowskiej.
Do chwili obecnej w lokalu prowadzony był sklep z produktami dla małych dzieci. Istniejący stan lokalu i jego przystosowanie (spełnienie wymogów Państwowej Inspekcji Sanitarnej) pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie każdej działalności usługowej.

Detale ogłoszenia: Lokal Warszawa Bemowo, ul. Człuchowska parter, 2013 rok budowy , 69 PLN/ m2 handel i usługi 
Cena:2,890zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: