> Lokale & Posesje > Warszawa

Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Armii Ludowej 13 60 PLN/ m2 handel i usługi  w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Armii Ludowej 13 60 PLN/ m2 handel i usługi 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 150 m2
Cena za m2 60 PLN / m2
Przeznaczenie handel i usługi
Piętroparter
Oferta do wynajęcia lokal komercyjny ok. 150 m2
Jedna z lepszych lokalizacji w Warszawie. Dzielnica Śródmieście, skrzyżowanie ulicy Marszałkowskiej i Al. Armii Ludowej (Trasa Łazienkowska). Przedstawiam ofertę najmu przestronnego lokalu komercyjnego o powierzchni całkowitej ok. 150 m2. Składającego się z 2 sal o wielkości 6 na 13 m i powierzchni ok. 70m2 każda. Lokal jest położony w pobliżu skrzyżowania głównych ciągów komunikacyjnych Warszawy - skrzyżowanie ulicy Marszałkowskiej i Al. Armii Ludowej (Trasa Łazienkowska). W pobliżu stacji metra Politechnika. Lokal znajduje się przy ciągu pieszym, w szeregu parterowych pawilonów łączących bloki mieszkalne. Jest jednopoziomowy, na poziomie –1 ma 2 sale po ok.70 m2. Witryna ma szerokości 6 m i jest otwarta na ciąg pieszy i Al. Armii Ludowej. Po wejściu przez drzwi wejściowe umiejscowione w witrynie na parterze wchodzimy do klatki schodowej, której szerokie schody z betony architektonicznego prowadzą do poziomu -1. Pomieszczenia mają wysokość 2, 80 m i mają możliwość dowolnej zmiany położenia ścian wewnętrznych (brak słupów i ścian nośnych wewnątrz lokalu). Lokal nie wymaga dużych nakładów remontowych.
Dodatkowo w cenie najmu możliwość wykorzystania 6 m2 powierzchni reklamowej nad witryną z widokiem na Al. Armii Ludowej (Trasę Łazienkowską). Dla pracowników i klientów bezpłatny parking na miejscu. Dwie linie telefoniczne i brak ograniczeń ze zwiększeniem (TP S.A. i Netia).W lokalu są klimatyzatory. Prywatny właściciel lokalu jest gwarancją stabilności umowy najmu. Najbliższe sąsiedztwo to znajdujący się na parterze sieciowy sklep spożywczy Freshmarket (nowa sieć firmy Żabka Polska). W sąsiedztwie kliniki i przychodnie lekarskie, luksusowy salon optyczny, apteka, sklep muzyczny, klub Riviera-
Remont, akademik Riviera. Lokal może być przeznaczony na dowolna branżę z wyłączeniem konkurencyjnej do Freshmarket. Wskazanie dla pozostałego handlu, gastronomii, kliniki, gabinetu stomatologicznego, gabinetu USG i RTG, itp.
Oferta bezpośrednia Najemca nie płaci prowizji. Zapraszam agencje pośrednictwa.
Koszty związane z lokalem:
1. Czynsz 9.000 zł +VAT za lokal ok. 150 m2 na poziomie -1
2. Koszty licznikowe ee, gaz
3. Opłaty eksploatacyjne administracji w tym śmieci (ok. 800 zł)
4. Kaucja 3 miesięczna, Minimalny okres najmu 1 rok.
Tel. 792 093 792
e-mail: nieruchomosci111@gmail.com

Detale ogłoszenia: Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Armii Ludowej 13 60 PLN/ m2 handel i usługi 
Cena:9,000zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: