> Lokale & Posesje > Warszawa

Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Chmielna parter, 150 PLN/ m2 handel i usługi  w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Chmielna parter, 150 PLN/ m2 handel i usługi 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 214 m2
Cena za m2 150 PLN / m2
Przeznaczenie handel i usługi
Piętro parter
Wynajmiemy lokal gastronomiczno-handlowy przy ul. Chmielnej w Warszawie wejście z deptaka (dwupoziomowy). Idealnie nadaje się na gastronomię, restaurację, salon obuwniczy, butik, jubilera, aptekę czy jakikolwiek inny rodzaj działalności handlowej czy usługowej ( jest możliwość otworzenia pełnej gastronomii, ogródka na Chmielnej i stolików w podcieni ). Lokal w unikalnej kamienicy na Chmielnej i Nowym Świecie, chyba każdy Warszawiak zna tę kamienicę z gablotami - bardzo rozpoznawalne miejsce. Ogromny ruch pieszych na tym deptaku (najlepszy odcinek Chmielnej – Nowy Świat-Bracka (60 metrów od Nowego Światu). Wejście prosto z deptaka. Dodatkowo unikalna gablota do indywidualnej aranżacji i prezentacji swoich produktów czy zamontowania telewizorów czyni ten lokal unikalnym. Jest to lokal z pewnością dla osób z wizją gdyż odpowiednie wykorzystanie gabloty może przynieść rewelacyjne efekty reklamowe. Elewacja frontowa kamienicy będzie wkrótce remontowana.
Mieścił się tam sklep z pamiątkami i dewocjonaliami Ars Christiana. Witryna i gablota od strony deptaka, możliwość aranżacji witryny i gabloty również poprzez odpowiednie oświetlenie, niezwykłe możliwości prezentacji swoich produktów handlowych czyni ten lokal oryginalniejszym, a tym samym bardziej rozpoznawalnym od innych lokali na Chmielnej.
Lokal jest dwupoziomowy ma powierzchnie 40 m2 na parterze i 174 m2 na poziomie -1, całkowicie do aranżacji według potrzeb najemcy (oba poziomy 2,9 m wysokosci).
Czynsz miesięczny to: 32000 zł netto (152 zł/m2) do tego dochodzą opłąty eksploatacyjne do wspólnoty około 1000 zł.
Ogłoszenie właściciela. Pośrednicy tylko w przypadku konkretnego klienta na lokal.
W przypadku zainteresowania lub pytań proszę o email albo o telefon.

Detale ogłoszenia: Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Chmielna parter, 150 PLN/ m2 handel i usługi 
Cena:32,000zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: