> Lokale & Posesje > Warszawa

Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Żurawia 43 1 pomieszczenie, 2 piętro, 1881 rok budowy , 55 PLN/ m2 biuro  w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Żurawia 43 1 pomieszczenie, 2 piętro, 1881 rok budowy , 55 PLN/ m2 biuro 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 19.9 m2
Cena za m2 55 PLN / m2
Przeznaczenie biuro
Liczba pokoi 1 pomieszczenie
Piętro 2
Liczba pięter 4
Wyremontowany pokój w Kamienicy przy Żurawiej 43 to idealne miejsce na biuro Państwa firmy. Nasza kamienica znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Warszawy (220 m od stacji metra Centrum, niedaleko Dworca Centralnego, Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA, Polsko-Brytyjskiej Izby Handlu), za przystępną cenę.
Oryginalna, niewielka kamienica z II połowy XIX wieku, zaadaptowana do potrzeb biurowych ma pięć kondygnacji o całkowitej powierzchni łącznej 2400 m. Do komunikacji służą dwie klatki schodowe i nowoczesna winda. Na parterze znajduje się nowoczesna recepcja. Budynek posiada dostęp do Internetu i linii telefonicznych.
Jednopokojowe biuro znajduje się na II piętrze w cichej oficynie. Wejście do biura jest wprost z reprezentacyjnej klatki schodowej. Do czynszu doliczona jest opłata eksploatacyjna (488PLN netto), która obejmuje wszystkie dodatkowe usługi, oprócz Internetu i telefonu, w tym korzystanie z urządzeń sanitarnych.

Detale ogłoszenia: Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Żurawia 43 1 pomieszczenie, 2 piętro, 1881 rok budowy , 55 PLN/ m2 biuro 
Cena:1,093zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: