> Lokale & Posesje > Warszawa

Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Żurawia 43 2pomieszczenia, 4piętro, 1881rokbudowy, 50 PLN/m2 biuro  w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Żurawia 43 2 pomieszczenia, 4 piętro, 1881 rok budowy , 50 PLN/ m2 biuro 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 25.1 m2
Cena za m2 51 PLN / m2
Przeznaczenie biuro
Liczba pokoi 2 pomieszczenia
Piętro 4
Liczba pięter 4
Dwa świeżo wyremontowane pokoje na pierwszym piętrze w Kamienicy przy Żurawiej 43 to idealne miejsce na biuro Państwa firmy. Nasza kamienica znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Warszawy (220 m od stacji metra Centrum, niedaleko Dworca Centralnego, Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA i wielu innych instytucji), za przystępną cenę. Mimo lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy, biuro jest wyjątkowo ciche.
Podłoga wyłożona jest drewnianymi panelami.
Czynsz za administrację obejmuje także zużycie elektryczności, dostęp do urządzeń sanitarnych i całodobową ochronę budynku.
Oryginalna XIX-wieczna kamienica zaadaptowana do potrzeb biurowych ma pięć kondygnacji o całkowitej powierzchni łącznej 2400 m. Do komunikacji służą dwie klatki schodowe i nowoczesna winda. Na parterze znajduje się nowoczesna recepcja. Budynek posiada dostęp do Internetu i linii telefonicznych.

Detale ogłoszenia: Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Żurawia 43 2pomieszczenia, 4piętro, 1881rokbudowy, 50 PLN/m2 biuro 
Cena:1,265zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: