> Lokale & Posesje > Warszawa

Lokal Warszawa Ursynów, ul. Lanciego 13 parter, 2002rokbudowy, 96 PLN/m2 handel i usługi  w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Lokal Warszawa Ursynów, ul. Lanciego 13 parter, 2002 rok budowy , 96 PLN/ m2 handel i usługi 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 115 m2
Cena za m2 96 PLN / m2
Przeznaczenie handel i usługi
Piętro parter
Posiadam do wynajęcia ½ lokalu użytkowego na parterze (narożne) w budynku wielorodzinnym w Warszawie (dzielnica: Ursynów) przy ulicy Lanciego 13. Powierzchnia użytkowa całego lokalu wynosi 227,70 m2. Połowę lokalu wynajmuje Poczta Polska (około 115 m2). Do wynajęcia pozostaje druga połowa o powierzchni użytkowej około 110 m2.
Budynek, w którym znajduje się lokal położony jest przy ulicy Lanciego 13. Jest to środkowo – wschodnia część dzielnicy Ursynów. Budynek oddalony jest około 250 m2 od głównej arterii dzielnicy, tj. AL.KEN. W otoczeniu budynku przeważa zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z lokalami użytkowymi na parterze.
Budynek przy ul. Lanciego został wybudowany na początku XXI wieku i jest to budynek wolnostojący, 6-11 kondygnacyjny. W parterze budynku są lokale użytkowe. W otoczeniu budynku jest zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, przeważają budynki wybudowane w ostatnich kilku i kilkunastu latach.
Przedmiotowy lokal usytuowany jest na parterze, narożnie. Główne wejście od strony ul. Lanciego (strona wschodnia). Od tej strony jest również witryna na całą szerokość lokalu. Pozostałe okna lokalu wychodzą na stronę północną i zachodnią. Cześć lokalu jest aktualnie użytkowana przez Pocztę Polską. Lokal jest wykończony w bardzo dobrym standardzie. Sufit jest podwieszany z zamontowanym oświetleniem, na podłodze są płytki ceramiczne, a w oknach rolety przeciwsłoneczne. Ponadto cały lokal jest objęty monitoringiem oraz posiada wydzielony w jednym z pomieszczeń skarbiec.
W najbliższej okolicy głównymi najemcami są: Poczta Polska (bezpośredni najemca) oraz firmy z branż: medycznej, kosmetycznej, spożywczej, ubezpieczeniowej, finansowej, aptecznej, przedszkole i inne. Duża i wystawna witryna daje możliwość doskonałej reklamy. Ruch pieszy i samochodowy przy budynku jest duży.
Oferowana cena najmu za ½ lokalu użytkowego wynosi 100 zł/m2.
W załącznikach przesyłam zdjęcie lokalu z zewnątrz oraz plan lokalu (obszar niezaznaczony wynajmuje Poczta Polska, obszar zacieniowany: część wspólna, obszar zaznaczony na zielono: do wynajęcia) – istnieje możliwość dowolnego przestawiania ścianek działowych według potrzeb.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu 692 731 676. Adrian Cz.

Detale ogłoszenia: Lokal Warszawa Ursynów, ul. Lanciego 13 parter, 2002rokbudowy, 96 PLN/m2 handel i usługi 
Cena:11,000zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: