> PRACA > Warszawa

Business Developer ds. finansowania sprzętu IT w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Główne zadania: Budowanie i rozwijanie sprzedaży produktów leasingu i najmu sprzętu IT z wysoką wartością resztową Zarządzanie małym zespołem sprzedażowym Aktywne poszukiwanie nowych rynków sprzedaży Utrzymanie i rozwój produktu Wsparcie bieżącej sprzedaży Monitorowanie rynku produktów finansowania IT w Polsce i na świecie Od Kandydatów oczekujemy: Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Ekonomia, Zarządzanie, Informatyka, inne kierunki inżynierskie/ techniczne Doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań produktowych na rynku finansowania IT, popartego zrealizowanymi projektami Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowania sprzętu IT lub o podobnym profilu Komunikatywnej znajomość języka angielskiego Umiejętności negocjacyjnych Wysokiej motywacji Nastawienia na realizację celów biznesowych Oferujemy: Pracę na cały etat w oparciu o umowę B2B Atrakcyjny pakiet socjalny Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Detale ogłoszenia: Business Developer ds. finansowania sprzętu IT
Sprzedawca: mBank S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa