> PRACA > Warszawa

DevOps ds. rozwoju i utrzymania narzędzi wpierających IT w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Główne zadania: konfiguracja, rozwijanie i testowanie własnych narzędzi do monitorowania wsparcie zespołów deweloperskich i utrzymaniowych we wdrażaniu optymalnej i spójnej koncepcji monitoringu udział w przygotowaniu do korzystania z rozwiązań chmurowych Wymagania : wykształcenie wyższe; preferowane kierunki techniczne: matematyka, informatyka doświadczenie zawodowe na stanowisku DevOps znajomość języka Python, JavaScript mile widziane znajomość frameworków: Flask, Angular JS znajomość baz danych: PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch, InfluxDB znajomość REST API: rozwój i użycie istniejących API znajomość OS: RedHat 7, Centos DevOps: Ansible, Jenkins/Teamcity, docker inne: Redis, RabbitMQ, git, Public cloud (preferowane AWS, Azure) znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną zorientowanie na cel oraz umiejętność pracy w zespole Oferujemy : zatrudnienie w ramach umowy o pracę możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży atrakcyjny pakiet benefitów

Detale ogłoszenia: DevOps ds. rozwoju i utrzymania narzędzi wpierających IT
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa