> PRACA > Warszawa

Ekspert ds. zarządzania bilansem w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Główne zadania: uczestnictwo w procesie FTP (Funds Transfer Pricing) w zakresie wyznaczania wewnętrznej ceny transferowej funduszy, rozwijanie i utrzymywanie metodologii zarządzania kosztem płynności w banku i w grupie kapitałowej (spójnej z pomiarem ryzyka płynności), udział w procesie planowania finansowego i przeprowadzania stress testów. sporządzanie okresowych raportów/prezentacji i analiz dla Zarządu/komitetów banku z zakresu zarządzania bilansem i wynikiem odsetkowym, udział w projektach (w tym z obszaru IT) z zakresu finansów, skarbu i ryzyka realizowanych w banku. Oczekiwania: wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, inżynieria finansowa doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu, skarbu, bądź ryzyka (w szczególności w zakresie ALM i ryzyka rynkowego i płynności) wiedza z zakresu funkcjonowania rynków finansowych, znajomość instrumentów finansowych i podstawowych zasad rachunkowości bardzo wysoko rozwinięte umiejętności analityczne bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office dobra znajomość języka angielskiego mile widziana umiejętność pracy z danymi na bazach i hurtowniach danych bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz odpowiedzialność za powierzone zadania samodzielność oraz otwartość na nowe zadania Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej instytucji finansowej Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży Atrakcyjny system benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dostęp do szerokiej bazy audiobooków i ebooków)

Detale ogłoszenia: Ekspert ds. zarządzania bilansem
Sprzedawca: mBank S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj