> PRACA > Warszawa

Inżynier DevOps w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Twoje zadania: administrowanie systemami informatycznymi bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej administrowanie systemami operacyjnymi – Unix, Linux, MS Windows automatyzacja procesów administrowania aplikacjami i systemami: shell/python/powershell udział w projektach dotyczących systemów bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej monitorowanie poziomu świadczonych usług dotyczących aplikacji i systemów Nasze oczekiwania: wykształcenie wyższe techniczne 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemami informatycznymi bardzo dobra znajomość infrastruktury systemów informatycznych oraz systemów operacyjnych Unix, Linux umiejętność planowania infrastruktury serwerowo-macierzowej doświadczenie w pisaniu skryptów: shell/python/powershell znajomość MS Office dobra znajomość języka angielskiego umiejętność pracy w zespole, komunikatywność Możesz liczyć na: pracę w instytucji - ikonie mobilności w bankowości duże i różnorodne środowisko IT, zespoły developerskie, zespoły typu DevOps współpracę z firmami, liderami rynku IT oferującymi najnowsze technologie i trendy możliwość pracy zdalnej ‘home-office’ szeroki pakiet benefitów pozapłacowaych

Detale ogłoszenia: Inżynier DevOps
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa