> PRACA > Warszawa

Java Developer- DevOps w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Główne zadania: Rozwój systemu korporacyjnej bankowości internetowej mBank CompanyNet Opracowywanie i utrzymywanie automatyzacji instalacji Programowanie rozwiązań w Java (integracja, backend) Projektowanie nowych rozwiązań, realizacja PoC, przygotowywanie dokumentacji nowych rozwiązań Wymagane: Doświadczenie w pracy w zakresie DevOps (Release Management, Continuous Integration, Continuous Delivery) Znajomość systemów do zarządzania konfiguracją (Ansible/Chef) Zaawansowana znajomość administracji systemami Windows Server, Linux (RedHat, Centos) Praktyczna znajomość systemów do CI/CD od strony administracyjnej(Jenkins, TeamCity, SonarQube) Praktyczna znajomość języka programowania (Java 1.7 ) Znajomość serwerów aplikacyjnych w środowisku javowym (JBossEAP/WildFly) Znajomość relacyjnych baz danych SQL (Oracle) Znajomości systemu kontroli wersji Git (Gitlab/BitBucket) Znajomość rozwiązań kontenerowych pod kątem aministracyjnym jak i developerskim(Docker) Doświadczenie w pracy z usługami w chmurze pod kątem administracyjnym(Azure, AWS) Mile widziane: Doświadczenie w konfiguracji serwera http (Apache) Znajomość systemów do zarządzania repozytorium artefaktów (Artifactory) Doświadczenie w przygotowywaniu testów wydajnościowych aplikacji webowych/WS/REST (HP LoadRunner, JMeter, LoadUI) Doświadczenie w pracy zespołowej w scrum/agile Oferujemy: Dostosujemy formę zatrudnienia do Twoich preferencji ( umowa o pracę, B2B etc.) Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży Realne doświadczenie jak tak naprawdę powinno się robić oprogramowanie Atrakcyjny pakiet benefitów

Detale ogłoszenia: Java Developer- DevOps
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa