> PRACA > Warszawa

Konsultant ds. Rekrutacji w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Obowiązki: · Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych. · Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę. · Selekcja i weryfikacja napływających aplikacji. · Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz spotkań z kandydatami. · Pozyskiwanie i obsługa projektów rekrutacyjnych. Wymagania: · Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i / lub pozyskiwaniu Klientów. · Wykształcenie wyższe. · Znajomość języka angielskiego. · Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne. · Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu. · Kreatywność i dynamizm w działaniu. Oferujemy: · Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku. · Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. · Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole. · Możliwość realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych dla Klientów polskich i zagranicznych.

Detale ogłoszenia: Konsultant ds. Rekrutacji
Sprzedawca: Human Resources Poland
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa