> PRACA > Warszawa

Księgowa / Księgowy w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

ZADANIA: Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu Wsparcie w obsłudze procesu sprzedaży (fakturowanie); rozliczanie sprzedaży Bieżąca i okresowa analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych Potwierdzania i uzgadnianie sald z kontrahentami Księgowanie dokumentów magazynowych i kontrola rozliczeń zakupu Współudział w przygotowywaniu płatności oraz ich wprowadzanie (zaciąganie) do aplikacji bankowych Rozliczenie delegacji Księgowanie rezerw Wsparcie działu operacyjnego – w kwestiach księgowych Przygotowanie danych na potrzeby audytu, czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku OCZEKIWANIA: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe) Minimum 1-2-letnie doświadczenie w dziale księgowości na stanowisku samodzielnym Znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów (ustawa: o rachunkowości, CIT, VAT) Komunikatywna znajomość języka angielskiego Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel Zdolność analitycznego myślenia Sumienność i bardzo dobra organizacji czasu pracy Samodzielność oraz zaangażowanie Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Mile widziana znajomość obsługi programu Navision OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska Pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, pakiety sportowe oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach Samodzielność w realizacji powierzonych zadań Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szanse na szybki rozwój zawodowy Jasno zakomunikowane oczekiwania, feedback na bieżąco Możliwość współpracy z profesjonalistami Przyjazną atmosferę Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Detale ogłoszenia: Księgowa / Księgowy
Sprzedawca: Apleona HSG Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa