> PRACA > Warszawa

Młodszy Analityk w Dziale Kontrolingu Finansowego w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Zadania: Opracowywanie przekrojowych analiz oraz raportów finansowych na potrzeby Zarządu oraz innych działów, Udział w procesie planowania finansowego – budowa/wsparcie w budowie modeli wieloletnich, Udział w procesie budżetowania oraz monitorowania wyników, Prowadzenie analiz rentowności Spółki/produktów, Udział w projektach usprawnienia procesów raportowych w oparciu o platformę BI. Oczekiwania: Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość, matematyka finansowa, statystyka itp.), 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Doświadczenie w analizach finansowych – warunek konieczny, Zaawansowana znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel (budowanie złożonych raportów; przetwarzanie danych pozyskanych z systemów bazodanowych) – warunek konieczny, Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny, Doświadczenie w Big4 będzie dodatkowym atutem, Wysoka samodzielność i proaktywność. Oferujemy: Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji, Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę, Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji, Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe i inne).

Detale ogłoszenia: Młodszy Analityk w Dziale Kontrolingu Finansowego
Sprzedawca: Rohlig Suus Logistics S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa