> PRACA > Warszawa

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Opis stanowiska: Księgowanie dokumentów – faktury kosztowe, rozliczenia zaliczek pracowniczych Sprawdzanie poprawności rachunkowej otrzymywanych dokumentów Księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących, raportów kasowych Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia) Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie Dobra znajomość pakietu MS Office Znajomość programu NAVISION będzie dodatkowym atutem Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy Nowoczesne środowisko pracy Opiekę medyczną oraz możliwość wykupienia karty sportowo-rekreacyjnej

Detale ogłoszenia: Młodszy księgowy / Młodsza księgowa
Sprzedawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa