> PRACA > Warszawa

Młodszy Programista w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Zadania: Rozwój oprogramowania w oparciu o bazę danych Oracle z wykorzystaniem języka programowania Java Praca w systemie kontroli wersji Git Programowanie nowych oraz rozwój istniejących modułów zgodnie z dokumentacją projektow Oczekiwania: Zrealizowany przynajmniej jeden projekt posiadający graficzny interfejs użytkownika i w swoim działaniu łączący odczyt/zapis do relacyjnej bazy danych z poziomu języka obiektowego (projekty uczelniane, hobbystyczne lub projekty komercyjne) Co najmniej dwuletnie doświadczenie niekomercyjne w programowaniu obiektowym Znajomość zagadnień związanych z programowaniem relacyjnych baz danych Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej Chęć nauki i rozwoju Umiejętność pracy w zespole Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, kierunki studiów związane z programowanim Oferujemy: Elastyczne podejście do czasu pracy Szeroki pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, naukę języka angielskiego, dofinansowanie wypoczynku) Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Detale ogłoszenia: Młodszy Programista
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa