> PRACA > Warszawa

Pracownik Działu Obsługi Klienta w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Opis ogłoszenia:

OPIS STANOWISKA: telefoniczna obsługa Klientów w tym przygotowywanie ofert, odbywanie spotkań handlowych aktywne pozyskiwanie Klientów i opieka na stałymi Klientami firmy składanie i bieżąca koordynacja zleceń, bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów oraz Partnerów, obsługa zapytań mailowych, wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy, WYMAGANIA: wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji, chęć do doskonalenia umiejętności i otwartość na ciągłe podnoszenie kwalifikacji i pozyskiwanie nowych kompetencji, wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, znajomość bran­ży po­li­gra­ficz­nej w zakresie druku cyfrowego i offsetowego będzie dodatkowym atutem, OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności, możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych kompetencji, narzędzia do pracy: smartphone, komputer, dla najlepszych samochód służbowy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu), przyjazną atmosferę pracy, w młodym, energicznym, i profesjonalnym zespole, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Detale ogłoszenia: Pracownik Działu Obsługi Klienta
Sprzedawca: Grasp 24
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj