> PRACA > Warszawa

Prawnik w Dziale Prawnym w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Główne zadania: Analizowanie, interpretacja oraz weryfikacja umów o świadczenie usług oraz umów z dostawcami spółki, w tym również w języku angielskim Tworzenie umów o współpracę z klientami oraz dostawcami spółki, oraz innych dokumentów o charakterze prawnym związanych z prowadzoną przez spółkę działalnością Obsługa prawna zarządu oraz działów spółki w bieżących sprawach oraz udzielanie porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, ubezpieczeń oraz likwidacji szkód, ochrony danych osobowych Nadzór nad zapewnieniem zgodności obowiązujących procedur i polityk z wytycznymi korporacyjnymi Bieżąca obsługa korporacyjna spółki oraz podmiotów z nią powiązanych Wymagania: Wykształcenie wyższe – prawnicze Mile widziane osoby w trakcie aplikacji lub z uprawnieniami radcy prawnego lub adwokata Doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców jako prawnik wewnętrzny - in-house lawyer lub z ramienia kancelarii prawniczych Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane doświadczenie w niektórych lub wszystkich z następujących obszarów: prawo pracy, ochrona danych osobowych, tworzenie / opiniowanie umów o świadczenie usług, reprezentowanie w sporach sądowych Doskonała organizacja pracy Oferujemy: Współpracę w oparciu o umowę B2B – 3 dni w tygodniu Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Detale ogłoszenia: Prawnik w Dziale Prawnym
Sprzedawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj