> PRACA > Warszawa

Programista Android w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Twoje zadania: development aplikacji mobilnych na platformie Android przygotowywanie oraz utrzymywanie testów automatycznych Unit/UI przygotowywanie oraz utrzymywanie rozwiązań CI/CD współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu przygotowywanie specyfikacji technicznych dla nowych rozwiązań czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania wdrażanie działań dot. poprawy jakości rozwiązań oraz procesów w obszarze kanałów elektronicznych Nasze oczekiwania: minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformę Android praktyczna znajomość programowania aplikacji mobilnych na Android biegłość oraz doświadczenie z językiem Java, Kotlin i Android SDK umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych znajomość zagadnień relacyjnych baz danych bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umiejętność pracy w zespole Mile widziane: znajomość metodyk Agile (np. SCRUM) Możesz liczyć na: nowoczesne procesy i narzędzia pracę w zespole SCRUMowym możliwość pracy zdalnej (homeoffice) kilka razy w miesiącu współtworzenie oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów i wielokrotnie nagradzanego w konkursach na całym świecie (np. raport Forrestera, Efma, Finovate) zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej atrakcyjny pakiet socjalny

Detale ogłoszenia: Programista Android
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa