> PRACA > Warszawa

Programista GLOBUS w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Główne zadania: Wytwarzanie oprogramowania w języku jBASIC / C# Tworzenie nowych i utrzymanie istniejących funkcjonalności w Centralnym Systemie Bankowym Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych - wszelakiej maści Dbałość o jakość kodu Oczekiwania: Chęć pogłębiania wiedzy zarówno z zakresu IT jak i bankowości Zaangażowanie i otwartość na nowe zadania Mile widziane wykształcenie wyższe o profilu technicznym Umiejętność pracy w zespole Gotowość do rozwoju i budowania atmosfery współpracy Mile widziane: Dobra znajomość C++ lub C#/.NET Framework Znajomość jBASIC/jBASE Znajomość nierelacyjnych lub wielowartościowych baz danych Znajomość produktów bankowych oraz systemu Temenos Globus/T24 będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Dostosujemy formę zatrudnienia do Twoich preferencji ( umowa o pracę, B2B etc.) Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży Realne doświadczenie jak tak naprawdę powinno się robić oprogramowanie Atrakcyjny pakiet benefitów

Detale ogłoszenia: Programista GLOBUS
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa