> PRACA > Warszawa

Recepcjonista/Recepcjonistka w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Zakres obowiązków: Obsługa centrali telefonicznej, udzielanie informacji klientom, Przyjmowanie gości i obsługa spotkań odbywających się w siedzibie firmy, Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (rejestrowanie, dystrybucja i nadawanie), Zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów ogólnofirmowych, Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich/ współpraca z firmami kurierskimi, Weryfikacja potrzeb oraz zamawianie art. biurowych i spożywczych do biura, Obsługa administracyjna biura oraz zapewnienie odpowiedniego obiegu informacji w firmie, Współpraca z operatorem telefonicznym i obsługa telefonów służbowych, Wykonywanie innych zleconych prac biurowych. Wymagania: Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę, Wysoka kultura osobista, uprzejmość Umiejętność budowania pozytywnych i profesjonalnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym, Otwartość na pracę w dynamicznym zespole i otwartej atmosferze Umiejętność koordynacji kilku zadań jednocześnie, Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, Znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office ). Oferujemy: Atrakcyjny pakiet benefitów (rabaty pracownicze, karta sportowa, opieka medyczna), Możliwość rozwoju w strukturach firmy, Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe, Możliwość uczestniczenia i rozwoju w innowacyjnej koncepcji sprzedaży, Pracę w dogodnej lokalizacji

Detale ogłoszenia: Recepcjonista/Recepcjonistka
Sprzedawca: Super Pharm Holding Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa