> PRACA > Warszawa

Researcher IT w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Opis stanowiska: bieżące wsparcie doświadczonych konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT udział w rozmowach rekrutacyjnych redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych search i selekcja kandydatów na aktywnie prowadzone procesy rekrutacji przygotowywanie dokumentacji kandydatów umawianie spotkań rekrutacyjnych oraz weryfikacji technicznych Wymagania: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zainteresowanie obszarem rekrutacji bardzo dobra organizacja pracy dokładność oraz zaangażowanie kreatywność oraz pozytywne nastawienie łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziane pierwsze doświadczenie w obszarze rekrutacji Oferujemy: możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego Rekrutera IT atrakcyjne wynagrodzenie pracę w międzynarodowym środowisku wybór preferowanej formy zatrudnienia pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych szkolenia i treningi długoterminowe i interesujące projekty benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie Solidne fundamenty Ambitne projekty Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera Znane marki Inspirujący liderzy Elastyczność Dodatkowe korzyści System poleceń

Detale ogłoszenia: Researcher IT
Sprzedawca: ASTEK Polska
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa