> PRACA > Warszawa

Researcher w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Opis stanowiska: wsparcie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na zróżnicowane stanowiska; przygotowywanie i publikacja ofert pracy; wyszukiwanie kandydatów za pomocą nowoczesnych metod (boolean, x-ray search, direct search); wsparcie w kampaniach rekrutacyjnych; przeprowadzanie wstępnych wywiadów i partycypacja przy rozmowach rekrutacyjnych; wsparciem w przygotowaniu dokumentów rekrutacyjnych i raportów porekrutacyjnych. Wymagania: zainteresowania i pasji w rekrutacjach; statusu studenta; dociekliwości, kreatywności, dokładności w pracy; bardzo dobrej organizacji pracy; komunikatywności; lekkości i entuzjazmu w telefonicznych rozmowach z kandydatami; chęci nauki, poznawania nowych rzeczy i rozwijania się w rekrutacjach. Oferujemy: Pełne wdrożenie w branżę rekrutacyjną i poznanie całego procesu rekrutacyjnego od podstaw; Możliwość poznania technik rekrutacyjnych; Dostęp do nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych; Realna możliwość rozwoju w rekrutacjach; Wsparcie merytoryczne i techniczne przełożonych; Umowę zlecenie ze stawką godzinową; Elastyczny grafik pracy; Dodatkowe bonusy, Możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole; Atrakcyjną lokalizację biura z łatwym dojazdem komunikacją miejską.

Detale ogłoszenia: Researcher
Sprzedawca: Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa