> PRACA > Warszawa

Senior .Net Developer w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Zadania: Udział w projekcie tworzenia instytucji finansowej. Projekt obejmuje cały przekrój technologii przedsiębiorstwa, w tym systemy produktów, usługi sieciowe, dostęp wielokanałowy. Do Twoich obowiązków należeć będzie: tworzenie oraz wdrażanie aplikacji dla instytucji finansowej zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania, sugerowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów, jak i rozproszeniu geograficznemu użytkowników koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu, przekazywanie wiedzy Wymagania: doświadczenie w pracy z front-endem/back-endem doświadczenie w pracy z technologiami back-end .NET 4.5, WCF doświadczenie w pracy z technologiami front-end HTML5, Css3, JavaScript, TypeScript, React, Flux/Redux znajomość narzędzi GIT, BitBucket, JIRA, Jenkins/TeamCity - bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne kontakt z Klientem Mile widziane: - doświadczenie w pracy z technologiami Node.js, .NET Core, ASP.NET MVC, WebAPI zainteresowanie architekturą aplikacji, tworzeniem aplikacji, praktyczne doświadczenie w debuggowaniu kodu JavaScript doświadczenie w pracy w branży finansowej/bankowej Oferujemy: Medicover Multisport Platforma szkoleniowa PowerYou Program rabatowy Manpower Premium Ubezpieczenie w PZU Program płatnych poleceń Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Detale ogłoszenia: Senior .Net Developer
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa