> PRACA > Warszawa

Specjalista DevOps w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Główne zadania: automatyzacja deploymentu systemów (Ansible) wsparcie developerów w obszarze konteneryzacji (Docker) administracja środowiskami testowymi, automatyzacja powtarzalnych czynności konfiguracja CI (BitBucket, TeamCity) przygotowanie i koordynacja wdrożeń współpraca z programistami i administratorami w realizacji zadań powyżej Wymagania : bardzo dobra, praktyczna znajomość systemów Linux (RedHat, CentOS) doświadczenie z platformą Docker umiejętność programowania w Ansible znajomość procesów i narzędzi CI/CD komunikatywność kreatywność, skłonność do szukania nowych rozwiązań umiejętność pracy w zespole Mile widziane : znajomość systemów Windows Server oraz MSSQL umiejętność programowania w językach skryptowych python, powershell Oferujemy : zatrudnienie w ramach umowy o pracę możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży atrakcyjny pakiet benefitów

Detale ogłoszenia: Specjalista DevOps
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa