> PRACA > Warszawa

Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń Serwisowych w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Twoje obowiązki to: przyjmowanie zgłoszeń serwisowych zdalne rozwiązywanie prostych zgłoszeń koordynacja realizacji zleceń serwisowych przez serwisantów terenowych kontakt z dostawcami komponentów obsługa klienta od strony technicznej: telefoniczna/ email Aplikuj, jeśli posiadasz: Minimum wykształcenie średnie, o profilu technicznym Doświadczenie w technicznej obsłudze Klientów / Kontrahentów – mile widziane Interesujesz się branżą OZE Duże zdolności organizacyjne, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu Bardzo dobrą organizację pracy własnej Zdolność analitycznego myślenia Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego w jednej z największych firm PV w Polsce pewność zatrudnienia w ramach grupy Innogy szkolenia sprzętowe oraz z zakresu realizacji instalacji PV

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń Serwisowych
Sprzedawca: Foton Technik sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa