> PRACA > Warszawa

Specjalista ds. wyceny aktywów funduszy emerytalnych i inwestycyjnych w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Główne zadania: weryfikacja transakcji oaz innych operacji przeprowadzanych przez fundusze w oparciu o otrzymaną dokumentację ewidencjonowanie operacji funduszy w systemie informatycznym wyliczanie i weryfikacja w oparciu o dokumentację funduszu (w szczególności Statut) bieżącej wartości aktywów oraz zobowiązań oszacowanie wartości oraz weryfikacja stanu składników portfela inwestycyjnego funduszu codzienna i okresowa wycena funduszy- ustalanie wartości aktywów netto funduszy oraz wartości aktywów netto przypadających na jednostkę uczestnictwa (certyfikat inwestycyjny) uzgadnianie i potwierdzanie wyceny dostarczonej przez fundusz okresowa weryfikacja sprawozdań finansowych sporządzonych i dostarczonych przez fundusz Oczekujemy: wykształcenia wyższego; preferowany profil ekonomiczny mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku wiedzy z zakresu wyceny funduszy inwestycyjnych oraz analizy ekonomiczno-finansowej znajomość ORLANDO- Comarch znajomości Pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) dobrej znajomości języka angielskiego umiejętności budowania relacji oraz wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych Oferujemy: zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej możliwość pracy na nowoczesnym, szybkim systemie zapewniającym: możliwość automatycznego zaciągania wyciągów bankowych możliwość automatycznego wczytywania raportu agenta transferowego możliwość automatycznego wczytywania transakcji możliwość automatycznego pozyskiwania informacji o zdarzeniach korporacyjnych możliwość obsługi instrumentów pochodnych i szybkiego wyliczenia limitów kredytowych możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych atrakcyjny pakiet socjalny

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. wyceny aktywów funduszy emerytalnych i inwestycyjnych
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa