> PRACA > Warszawa

Specjalista ds. zarządzania majątkiem klientów Bankowości Prywatnej w Warszawa, Mazowieckie sprżedam

Główne zadania: zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi w ramach oferty Private Banking aktywne pozyskiwanie nowych klientów bankowości prywatnej o wysokim potencjale finansowym identyfikowanie potrzeb klientów w zakresie lokowania i inwestowania oraz obracania prywatnym kapitałem konstruowanie indywidualnych ofert dla klientów bankowości prywatnej zawieranie transakcji i negocjowanie warunków cenowych w ramach oferty bankowości prywatnej oraz ich realizacja zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz posiadanymi pełnomocnictwami przyjmowanie od klientów i weryfikacja dokumentów związanych ze sprzedażą produktów i usług bankowych oraz realizacja dyspozycji klientów w ramach oferty produktowej bankowości prywatnej utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami w celu zapewnienia im dostępu do usług oferowanych w ramach bankowości prywatnej ze szczególnym uwzględnieniem zaawansowanych produktów finansowych monitorowanie i odpowiedzialność za wykonanie przydzielonego indywidualnego planu sprzedaży budowanie pozytywnego wizerunku poprzez wysoką jakość obsługi klientów oraz promocję usług Oczekujemy: wykształcenia wyższego (bankowość, finanse, zarządzanie) doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów segmentu Private Banking oraz skuteczności w sprzedaży produktów inwestycyjnych kilkuletniego doświadczenia we współpracy z klientami zamożnymi (Private Banking) wiedzy ekonomicznej oraz znajomości zagadnień związanych z rynkami kapitałowymi certyfikaty EFA, EFPA, lub licencja maklera mile widziane komunikatywnej znajomości języka angielskiego wysokiej kultury osobistej, dyskrecji i zaangażowania łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji umiejętności współpracy i orientacji na cel i zadania samodzielności i skuteczności w działaniu Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej instytucji finansowej możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych możliwości rozwoju zawodowego atrakcyjny pakiet socjalny

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. zarządzania majątkiem klientów Bankowości Prywatnej
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Warszawa